Witamy Państwa na oficjalnej stronie Fundacji Sandomierskiej.
Mamy nadzieję, żę jej funkcjonalność pozwoli Państwu na
szczegółowe zapoznanie się z naszą działalnością oraz
udostępni Państwu wszelkie niezbędne informacje.

Masz jakieś pytania zadzwoń: (+48) 15 832 14 87

Szanowni Państwo,

Witamy wszystkich którzy w tej chwili czytają naszą stronę internetową.

Założyliśmy ją dla Was. Chcemy Wam pokazać naszą działalność, a tym samym zachęcić do korzystania z naszych usług. Przedstawiamy Wam naszą historię. Dajemy możliwość pobrania dokumentów wymaganych do złożenia przy staraniu się o pomoc finansową.

Fundację Sandomierską powołali do działania w 1994 roku następujące firmy i instytucje:

• Pilkington Polska sp. z o.o. z siedzibą w Sandomierzu, jako główny Fundator,
  • Miasto Sandomierz,
  • Bank PEKAO SA Oddział Sandomierz,
  • Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Sandomierz.

Fundacja Sandomierska jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000041296.

Fundacja swoją działalnością obejmuje następujące powiaty: sandomierski, staszowski, tarnobrzeski i opatowski.

Główną domeną naszej działalności jest udzielanie pożyczek na stworzenie miejsc pracy dla bezrobotnych. Zapraszamy więc do nas bezrobotnych, jak również przedsiębiorców zamierzających tworzyć miejsca pracy dla bezrobotnych.
Udzielamy pożyczek nieoprocentowanych, jak również oprocentowanych bardzo niska stopą procentowa.

Jeśli interesuje Cię pożyczka otwórz link REGULAMIN UDZIELANIA POŻYCZEK.

Organizujemy wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Sandomierzu szkolenia przekwalifikujące bezrobotnych, które w całości finansujemy z własnych środków.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o historii pożyczek i szkoleń otwórz link HISTORIA POŻYCZEK I SZKOLEŃ.

JESTEŚ BEZROBOTNYM LUB CHCESZ ZATRUDNIĆ OSOBY BEZROBOTNE SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG.
OTRZYMASZ POMOC FINANSOWĄ JAKIEJ NIE ZAGWARANTUJĄ CI INNE INSTYTUCJE FINANSOWE.

Liczba udzielonych nieoprocentowanych
pożyczek: 333 pożyczek

Łączna kwota udzielonych pożyczek:
21 570 000 zł

Ilość przeszkolonych osób
bezrobotnych: 1 563 osób

Dzięki naszej pomocy finansowej
i szkoleniowej pracę znalazło:
2 169 osób

Wsparcie finansowe z Fundacji otrzymałem w 2007 r. Dzięki temu rozwinąłem firmę. Teraz zatrudniam
9 pracowników. Tylko Fundacja zaproponowała mi taką pomoc.
Marcin N. ze Staszowa

Na otwarcie apteki otrzymałam pomoc
z Fundacji. Bez niej trudno by mi było
to zrealizować.
Jadwiga R. z Sandomierza

Jako bezrobotny, przy pomocy Fundacji stworzyłem firmę budowlaną. Później
ją rozwinąłem i aktualnie zatrudniam jeszcze 2 osoby.
Paweł P. z Opatowa

Fundacja opłaciła mi kurs na kierowcę samochodów ciężarowych i dodatkowo zapłaciła za uprawnienia na przewóz towarów. Teraz mam pracę jako kierowca w przewozach krajowych
i międzynarodowych.
Robert T. z Sandomierza